تور مشهد

در جوار حرم باشید
نقد و اقساط بدون ضامن

ضامن خود شوید

قیمت 

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

رزرو تور


راهنمای سفر با تور مشهد

مشهد بعد از تهران دومین شهر پهناور ایران محسوب می‌شود. در تمام طول سال تورهای مشهد برقرار هستند و همیشه جمعیت زیادی از مسافران را می‌توانید در مشهد ببینید مشهد قطب اصلی گردشگری زیارتی ایران است و تمام تورهای مشهد با هدف سفرهای زیارتی برگزار می‌شوند. مسلمانان سراسر دنیا و مردم ایران در طول سال با تور مشهد هوایی برای زیارت امام رضا (ع) به مشهد سفر می‌کنند و برخی هم در کنار زیارت از وقت خود استفاده کرده و کمی هم به سیاحت و تفریح می‌پردازند. در حقیقت مشهد شهری زیارتی سیاحتی است و دیدنی های مشهد تنوع زیادی دارند. از زیارت و آثار تاریخی مشهد گرفته تا جاذبه های طبیعی مشهد همگی دست به دست هم داده‌اند تا تور زیارتی و مسافرتی مشهد را در میان محبوب‌ترین‌ها قرار دهند.

تور مشهد

قبل از سفر با تور مشهد ارزان این نکات را در نظر بگیرید

  • در هر فصلی که به مشهد سفر می‌کنید وضعیت آب و هوا را بررسی کنید تا لباس مناسب همراه داشته باشید.
  • حتما پیش از سفر رزرو هتل مشهد را انجام دهید؛ چون مشهد همیشه شلوغ است و ممکن است ظرفیت خالی در هتل های مشهد پیدا نکنید.
  • بلیط هواپیما مشهد یا بلیط قطار مشهد را رفت و برگشت بگیرید تا با خیال راحت از مدت سفر خود لذت ببرید؛ چون مقصد مشهد همیشه شلوغ است و ممکن است هنگام برگشت بلیط مشهد پیدا نکنید.
  • اگر از سرما فراری هستید در فصل زمستان به مشهد سفر نکنید چون سرمای هوا شدید و یخبندان است.
  • اگر در مناسبت مذهبی خاصی می‌خواهید به مشهد سفر کنید باید از چند ماه قبل بهترین قیمت تور مشهد را رزرو کنید چون تمام تورهای هوایی و زمینی مشهد پر می‌شود.
  • اگر با هدف زیارت امام رضا (ع) به مشهد سفر می‌کنید یکی از هتل های نزدیک حرم را رزرو کنید تا در رفت و آمد دچار مشکل نشوید و مدت زیادی در ترافیک شدید نمانید.
  • مشهد از شهرهای مذهبی و قطب زیارتی ایران است؛ پس بهتر است حتما پوشش مناسب داشته باشید.
  • وارد شدن به حرم امام رضا (ع) از محوطه صحن امام رضا (ع) بدون چادر ممنوع است؛ پس حتما چادر همراه داشته باشید.
  • وارد شدن با آرایش و لاک ناخن به حرم ممنوع است؛ اگر آرایش داشته باشید جلوی درب ورودی به شما دستمال آرایشی می‌دهند تا صورتتان را پاک کنید.
رزرو تور مشهد

در تور لحظه آخری مشهد حتما این کارها را تجربه کنید

 • به بازار رضا بروید و از آنجا خرید کنید.
 • غذاهای خوشمزه مشهدی را امتحان کنید.
 • حتما به زیارت حرم امام رضا (ع) بروید تا حال خوب و احساس بی‌نظیری که در نزدیکی امام رضا (ع) به همه دست می‌دهد را تجربه کنید.
 • از پرنده‌های زیبای حرم دیدن کنید و برایشان دانه بریزید؛ حتی می‌توانید برای این پرنده‌های زیبا دانه نذر کنید.
 • به نیت شفا و تبرک از سقاخانه‌ای که در میانه صحن کهنه انقلاب آستان ملکوتی امام رضا (ع) است آب بنوشید. حدود 300 سال پر فراز و نشیب ‌از ساخت این سقاخانه می‌گذرد و در گذشته با نام سقاخانه نادری و سقاخانه اسماعیل طلا هم خوانده می‌شد. سنگ بنای این سقاخانه را نادرشاه افشار نهاد و روکش طلای آن را اسماعیل خان که یکی از سرداران سپاه نادر شاه بود، پرداخت.
 • هیجان در پارک آبی مشهد را تجربه کنید؛ البته بهتر است در روزهای خلوت سال بروید، چون در روزهایی پر مسافر خیلی شلوغ می‌شود و برای سوار شدن هر وسیله مجبور می‌شوید مدت زیادی در صف‌های طولانی بمانید.
 • قبل از نماز صبح به حرم امام رضا (ع) بروید تا امکان زیارت ضریح راحت‌تر برایتان فراهم شود.
 • از مراسم جاروکشی حرم امام رضا (ع) غافل نشوید؛ هر روز صبح بعد از نماز هنگام عوض شدن شیفت خادمان حرم، جاروهای دسته کوتاه را در سینی بزرگی نکنی%Aارند و بعد از پایان مراسم، خادمان حرم جاروکشی را شروع می‌کنند. همچنین، خادمان با لباس‌های یک دست سرمه‌ای رنگ، با جاروهای دسته بلند صحن‌ها را جارو می‌کشند و همراه آن اشعاری را می‌خوانند. جاروکشی حرم امام رضا (ع) قدمتی دیرینه دارد و به عهد صفویان بازمی‌گردد.

قیمت تور مشهد

قیمت تور مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مدت سفر، تعداد روزهای سفر، زمان سفر (های سیزن یا لو سیزن)، کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل، زمینی یا هوایی بودن و خدمات تور اشاره کرد. اگر در هتل‌های 2 یا 3 ستاره اقامت کنید و تورهای زمینی مشهد (تور مشهد با قطار و اتوبوس) را انتخاب کنید قیمت تور مشهد شما پایین‌تر خواهد و بود در صورت اقامت در هتل‌های 5 ستاره و انتخاب تور مشهد هوایی، هزینه تور مشهد برای شما گران‌تر می‌شود. پس از جستجو فهرستی از آخرین قیمت تورهای مشهد بر اساس هتل‌های موجود برای اقامت به شما نشان داده می‌شود.

تور مشهد هوایی

برای رزرو تور مشهد هوایی ارزان یا تور ارزان مشهد با هواپیما، باید پس از مشخص کردن مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود نتایج را بر اساس کمترین قیمت مرتب کنید. به این ترتیب تورهای مشهد هوایی ارزان به شما نمایش داده می‌شوند. قیمت تور مشهد هوایی به دو عامل هتل و پرواز بستگی دارد. اگر قصد سفر ارزان دارید احتمالا باید در هتل 2 یا 3 ستاره اقامت کنید.